navrh

Uporabi BIKE10 za 10% popust na redne cene otroških & mladinskih koles! Popusti se ne seštevajo! Akcija traja do 31.3.24

ZAPOSLIMO

Prodajalec/-ka

Si ambiciozen, uživaš v stiku s strankami, športnik po duši, ti je blizu timsko delo in iščeš zaposlitev?
V trgovini Bokal Sport iščemo osebo za PRODAJO ŠPORTNEGA TEKSTILA, OBUTVE IN UREJANJE PRODAJNEGA PROSTORA.

KAKŠNEGA SODELAVCA SI ŽELIMO:

  • Pozitivno in družabno osebo, ki jo veseli delo z ljudmi.
  • Osebo, ki ima dobre komunikacijske sposobnosti in se znajde v vlogi svetovalca.
  • Zaželjeno poznavanje fakturiranja in obvladovanje programov Microsoft Office.
  • Zaželjeno ukvarjanje s športom (kolesarjenje, tek, hoja v hribe, smučanje).

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Neposredna prodaja v prodajalni, strokovno svetovanje strankam preko telefona in e-pošte.
  • Pregled, priprava spletnih naročil in odpošiljanje paketov.
  • Odgovornost za zadovoljstvo strank.
  • Priprava prodajnih artiklov za prodajo.
  • Skrb za urejenost in izgled trgovine.
  • Izvanjanje internih prenosov.
  • Izdaja in sprejem izposojene opreme.

OD VAS PRIČAKUJEMO:

  • Vestno, natančno in odgovorno delo.
  • Zaželjeno poznavanje smučarske, kolesarske in pohodniške opreme ter blagovnih znamk.
  • Zaželjene vendar ne nujne izkušnje v prodaji.
  • Samoiniciativnost, urejenost, komunikativnost, natančnost, poštenost in lojalnost.
  • Poznavanje osnov dela z računalnikom.
  • Znanje angleškega jezika.
  • Zaključena vsaj V. stopnja izobrazbe.

NUDIMO VAM:

  • Možnost zaposliteve za določen čas z možnostjo kasnejše zaposlitve za nedoločen čas.
  • Delo v dinamičnem in mladem kolektivu.
  • Izobraževanja z našimi dobavitelji.
  • Pridobitev novih znanj in spretnosti.
  • Imeti prijazno, prijetno in spoštljivo delovno okolje.

Če se vidiš v tej vlogi in imaš željo po novih podvigih, ne čakaj, ampak pošlji prošnjo in življenjepis za delovno mesto še danes! 📩 Se vidimo ☺️

Prijave sprejemamo na: miha.bokal@gmail.com 🤝😊

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
S klikom na POTRDI soglašate z uporabo piškotkov na naših straneh.Potrdi Več o piškotkih