navrh

Bokal Sport adventni koledar: vse smučarske bunde le danes -25%! Uporabi kodo: ADVENT25 / Popusti se ne seštevajo! /

 

 

-20%
Cebe otroška sončna očala Flipper.
Cebe otroška sončna očala Flipper.
Cebe otroška sončna očala Flipper.
Cebe otroška sončna očala Flipper.
Cebe
Cebe
Šifra:
CBFLIP18

CEBE SONČNA OČALA FLIPPER

Redna cena z DDV:
39,96 €
Popust:
20 %
Cena s popustom:
31,97 €
Najnižja cena v 30 dneh
39,96 €
-20%PINK
Izbrano
PINK
DODAJ V KOŠARICO

Otroška očala Cebe Flipper

 

Otroška očala Cebe so izdelana skladno s tehničnimi zahtevami, ki jih narekuje evropska direktiva v skladu s standardom. Sončna očala Cebe Flipper so zasnovane z mislijo na zaščito in primerna za otroka v starosti od 3 do 5 leta. 

Otroška očala Flipper imajo vgrajeno lečo Cebe 1500 Grey Blue Light, ki je sestavljena iz treh leč, katerih naloga je filtrirati 90% modre svetlobe in 100% UV-žarkov, tako otroške oči zaščitijo pred škodljivimi učinki sonca. Okvir je narejen iz najlona in zagotavlja odlično odpornost in stabilnost na obrazu vašega otroka, medtem ko so vse površine v stiku s kožo pokrite z mehkejšim materialom, da se zagotovi maksimalno udobje in varnost otroka. Posebnost otroških sončnih očal Cebe je Xtra - flex tečaj iz mehkega materiala, ki daje veliko fleksibilnosti okvirju in zagotavlja odlično prileganje, saj je prilagojen obliki in velikosti v razvoju mlajših otroških glavic. Sončnim očalam Cebe Flipper je priložen tudi elastični pas, ki izboljšuje udobje in varnosti med gibanjem.

Cebe Flipper so idealna rešitev za zaščito otroških oči, hkrati pa zagotavlja optimalno udobje in prileganje.

 

 

Lastnosti otroških sončnih očal Cebe Flipper

 

  • Otroška sončna očala Cebe.
  • Primerna za otroke, starosti od 3 do 5 let.
  • Priložen elastični trak, ki izboljšuje udobje in varnosti med gibanjem.
  • Fleksibilni tečaji Xtra-Flex.
  • Okvirji, narejeni iz najlona.
  • Leča Cebe 1500 Blue Light iz polikarbonatnega material, kategorije 3 (vsesplošna uporaba v močni sončni svetlobi).
  • Dodan etui za očala.
  • Evropski standardi: EN1836
  • Širina stekel: 50 mm.
  • Širina mostička: 15 mm.
  • Dolžina ročk: 109 mm.
  • Barva okvirja: Matt Raspberry White.
  • Barva stekel: 1500 Grey Pc Blue Light Cat.3.

Sorodni izdelki

    -20%
    BOLLE SONČNA OČALA CERBER
    Sončna očala Cerber nudijo odlično prekrivnost, dodatno zaščito in široko vidno polje.
    Redna cena z DDV:
    139,90 €
    Akcijska cena z DDV:
    111,92 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    139,90 €
    -20%
    BOLLE SONČNA OČALA TALENT
    Bolle sončna očala Talent so nekoliko bolj kvadratna očala iz družine elegantnih in lahkih športnih očal Slim.
    Redna cena z DDV:
    79,90 €
    Akcijska cena z DDV:
    63,92 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    79,90 €
    -20%
    BOLLE SONČNA OČALA TALENT
    Bolle sončna očala nudijo 100% UV zaščito in odlično vidljivost s polariziranimi lečami kategorije 3. 
    Redna cena z DDV:
    109,90 €
    Akcijska cena z DDV:
    87,92 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    109,90 €
    -20%
    BOLLE SONČNA OČALA 473
    Bollé sončna očala 473 navdihuje zunanjost z elegantnim okvirjem primernim tako za šport kot za drzen mestni izgled
    Redna cena z DDV:
    119,99 €
    Akcijska cena z DDV:
    95,99 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    119,99 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?
    S klikom na POTRDI soglašate z uporabo piškotkov na naših straneh.Potrdi Več o piškotkih